Wsparcie

 

AnwarSadat
Henry Kissinger (Sekretarz Stanu USA) i Anwar Sadat (prezydent Egiptu), 1975 r., źródło: Biblioteka Kongresu

Drogi Czytelniku, jeśli podoba Ci się „Puls Lewantu” i chcesz więcej ciekawych treści, to rozważ proszę możliwość wsparcia mojej twórczości za pośrednictwem platform:

Dla osób wspierających finansowoPuls Lewantu” przewidziałem specjalne korzyści, które opisałem na moim patronite’owym profilu. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć mnie bezpośrednio przez PayPal’a, a jednocześnie także chciałbyś skorzystać z korzyści przewidzianych dla Patronów, proszę odezwij się do mnie na Facebook’u. 😉

Jeśli chcecie dowiedzieć się na co planuję przeznaczyć otrzymane wpłaty, sprawdźcie proszę zakładkę „Cele”.

Większa regularność? Podcasty? Publikacje? Vlogi? Dlaczego nie! Wszystko to możemy zrealizować wspólnym wysiłkiem.

——————–

Dlaczego miałbym/miałabym potrząsnąć sakiewką?

Od momentu powstania „Pulsu Lewantu” ideą było przybliżenie polskim Czytelnikom problemów Bliskiego Wschodu całkowicie za darmo. Jednak jak to bywa z ideami, nikt się jeszcze nimi nie najadł. 🙂

Chciałbym stale rozwijać „Puls”, oferując moim Czytelnikom jeszcze więcej treści (szczegóły omówiłem w zakładce „Cele”), jednak intensyfikacja działalności wymaga zwiększenia kosztów – a koszty prowadzenia Bloga są spore. Często trzeba sięgnąć do płatnych źródeł (najczęściej „zachodnich”, których ceny też są „zachodnie”) czy chociażby kupić większą paczkę kawy, tak żeby nie zasnąć nad klawiaturą podczas nocnego pisania tekstu. 😉 Nie mówiąc już o czasie, który poświęcam na pisanie artykułów np. „Anatomii Irackiej Rewolucji” poświęciłem prawie wszystkie wieczory i weekendy przez ok. 3 tygodnie czasu.

Obecnie „Puls Lewantu” stanął na rozdrożu. Nadal mogę go tworzyć w dotychczasowych „piwnicznych” warunkach lub Razem możemy wprowadzić go na tory szybkiego rozwoju – większa regularność, nowe cykle artykułów, podcasty i wiele, wiele innych.

Dlatego też zadaję wam pytanie: „To jak, pomożecie?” 🙂

AnwarSadat.png
Henry Kissinger (Sekretarz Stanu USA) i Anwar Sadat (prezydent Egiptu), 1975 r., źródło: Biblioteka Kongresu