O Autorze

Absolwent prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Współpracownik Instytutu Spraw Zagranicznych Collegium Nobilium Opoliense. Od 2015 r. komentuje wydarzenia bliskowschodnie na Twitterze i Wykopie. Od 2018 r. prowadzi bloga „Puls Lewantu”, na łamach którego komentuje wydarzenia polityczne i militarne z regionu Bliskiego Wschodu. Regularnie publikuje w magazynie „Układ Sił”, gdzie prowadzi kolumnę bliskowschodnią. Dwukrotnie był gościem audycji „Świat w powiększeniu” Polskiego Radia 24. Oprócz obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie interesuje się głównie historią Iraku lat 70. XX w.

——————–

Od swojego początku „Puls Lewantu” miał działać jako platforma służąca do wymiany poglądów i promowania bliskowschodniej geopolityki w polskich środowiskach, które nie poświęcają temu regionowi zbyt wiele uwagi. Jeśli Ty, Drogi Czytelniku, uważasz, że także tworzysz wartościowe treści i chciałbyś się nimi podzielić na łamach „Pulsu Lewantu”, to zapraszam do kontaktu.

Jeśli prowadzisz własnego bloga i chcesz nawiązać współpracę partnerską z „Pulsem Lewantu” (wzajemne linkowanie, „przedruki” itd.), to także jestem otwarty na takie propozycje.

Jeśli chcesz zaproponować temat przyszłych artykułów, zapytać o książki traktujące o Bliskim Wschodzie czy rzetelne portale, które relacjonują sytuację w regionie, to także możesz śmiało wysłać mi wiadomość.

Magazyny/portale, z którymi obecnie współpracuję:

Zapraszam do kontaktu i współpracy. Możecie mnie znaleźć na:

 

zdjecie